Дитячі мрії Брав участь

Доданий
05.07.2019
Номер
25
Освіта

В дошкільному підрозділі Добропільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» нараховується 50 дітей. Вимоги Нової української школи потребують особливої уваги до розвитку дитини, а на території дошкільного підрозділу окрім пісочниці, альтанки та вкопаних коліс нічого немає. За роки роботи дошкільного підрозділу жодного разу не була проведена модернізація дитячого майданчика.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Єрьоменко
Бюджет
49 639 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Добролюбова, 135, Добропілля

Опис

Проблема

Проект пропонується у зв’язку із відсутністю необхідних умов для збалансованого фізичного та розумового розвитку, а також безпечного дозвілля дітей - вихованців, Добропільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ДНЗ». На даний момент на території дошкільного підрозділу розташована альтанка, та пісочниця. Умови для Прогулянка та ігри з дітьми на вулиці - обов'язковий пункт у щоденному розкладі дитячих садків. Саме там діти дихають свіжим повітрям, розвиваються, набувають навичок спілкування з однолітками. Через відсутність у дошкільному підрозділі жодного дитячого майданчика діти змушені шукати собі інші розваги, які можуть буди небезпечними для них. Перебування на досить малій території великої кількості дітей робить необхідним створення умов для їх фізичного розвитку та активного відпочинку на свіжому повітрі.

Мета проекту

Мета проекту – створення умов для фізичного та розумового розвитку дітей шляхом встановлення ігрового майданчику

Пропоноване рішення, щодо розв'язування проблеми і його обгрунтування

Встановити майданчик, який забезпечить необхідні умови для правильного фізичного розвитку та здоров’я дітей. Забезпечить дітям здорові умови перебування на свіжому повітрі, зміцнить їх організм. Майданчики повинні відповідати фізичному та духовному розвитку дітей і задовольняти їх запити, стимулювати зростання здібностей, допомагати набувати нові корисні для життя навичок, сприяти активній, самодіяльній, творчій грі.

Для кого цей проект

- вихованці Добропільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ДНЗ» (50 дітей)
- педагогічний колектив НВК (25 чоловік)
- батьки (100 чоловік)
- мешканці району (1000 чоловік)

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка технічного проекту.
2. Демонтаж старих, небезпечних конструкцій майданчику.
3. Монтаж та встановлення нового ігрового майданчика.

Ключові показники оцінки результату проекту

Безпека вихованців, фізичний розвиток малят, естетичне оздоблення території ДНЗ. (50 дітей)

Фотографії